Přehled modelů osobních vozů značky Citroën

Přehled modelů osobních vozů značky Citroën

Na této stránce naleznete veškeré modely osobních vozů značky Citroën. Nabídka nemusí být shodná s našimi skladovými vozy.

 

tel.: 495 845 301

C3

C3

Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Svými 97 kombinacemi individualizace se nepodobá žádnému jinému vozu.

C3 Aircross

C3 Aircross

Nový C3 Aircross, který se inspiroval od koncepčního vozu C-Aircross, jenž se představil na začátku roku 2017, nyní posiluje svou mezinárodní ofenzivu ve světě SUV a přirozeně prosazuje svou odlišnost.

Spacetourer

Spacetourer

Vůz s charakterem, který vám zpříjemní život a dodá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Vyznačuje se harmonickým, neokázalým designem a svými vyváženými tvary navozuje pocit jistoty a odolnosti.

Grand C4 Spacetourer

Grand C4 Spacetourer

Citroën Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem.

Nové Berlingo

Nové Berlingo

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji.

C5 Aircross

C5 Aircross

Citroën odhaluje Nový SUV C5 Aircross, jehož vzhled a architektura splňují veškeré atributy pravého SUV - velká kola, robustní design vzbuzující pocit jistoty, zvýšená světlá výška a stylová jedinečnost značky Citroën.

NOVÝ C4 & NOVÝ Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

NOVÝ C4 & NOVÝ Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

Citroën představuje vůz nové doby NOVÝ C4 & NOVÝ Ë-C4 - 100% ËLECTRIC. 

V roce 2020 pokračuje CITROËN ve své elektrické ofenzívě a představuje nový 100% ëlektrický ë-C4 a nový CITROËN C4, který se vyznačuje inovativním designem charakteristickým pro moderní modely značky. Poskytuje výjimečný komfort, výborné jízdní vlastnosti a kompletní nabídku pohonných jednotek. Volit je možné mezi elektromotorem nebo benzinovým či naftovým motorem.
Nový 100% ëlektromobil CITROËN ë-C4 stejně jako nový CITROËN C4 jdou hrdě ve šlépějích kompaktních hatchbacků Citroën vyráběných již 92 let. Od roku 1928 bylo postupně uvedeno 10 generací hatchbacků, kterých se prodalo rekordních 12,5 milionu kusů.

C5 X a C5 X Hybrid

C5 X a C5 X Hybrid

Citroën C5 X snoubí eleganci limuzíny s dlouhou kapotou, praktičnost kombi s prostorným zavazadelníkem

Proč služby od Regina, a.s.

Zkušenosti

S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

Záruka na vozidla

Poskytujeme 5 - 10letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

Komplexnost služeb

Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

Poradíme s výběrem

Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

Zajímají vás další informace k osobním vozům Citroën? Napište nám, rádi vám odpovíme a poradíme