Fleet centrum Hradec Králové

Fleet centrum Hradec Králové

Soukromým, fyzickým i právnickým osobám, které uvítají možnost rozšíření svého vozového parku za výhodnějších podmínek, nabízí Regina, a.s. účast ve fleetovém programu. Fleetové služby značek Citroën i Suzuki reflektují specifické potřeby svých zákazníků a pomáhají jim pořizovat nové vozy výhodněji.

Podmínky fleetových služeb

Nicméně každá ze značek, jež zastupujeme, má podmínky, za kterých lze využít fleetových služeb, nastavené odlišně. Pokud byste měli zájem o zařazení do některého z plánů, obraťte se na naše speciálně vyškolené prodejce, kteří vám vše vysvětlí a pomohou s výběrem programu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Fleet Citroën a Suzuki

Fleetových služeb Suzuki mohou využít soukromé, fyzické i právnické osoby, které objednají dva a více vozů najednou. U značky Citroën se fleetový program zaměřuje převážně na firemní zákazníky, kterým ale umožňuje využití výhodnějších podmínek nákupu už při pořízení jednoho vozu.

Fleetové služby dle značek

Fleet centrum Citroën

Fleetové služby pro vozy Citroën jsou určeny pro fyzické a právnické osoby a další specifické kategorie zákazníků. Dělí se do čtyř úrovní.

Fleet centrum Suzuki

Fleetových služeb při nákupu vozů značky Suzuki mohou využít soukromé, fyzické i právnické osoby při objednání dvou a více aut současně. První úroveň fleetových služeb zahrnuje dvě až pět aut, druhá pak objednání šesti a více vozů.

Proč služby od Regina, a.s.

Zkušenosti

S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

Záruka na vozidla

Poskytujeme 5 - 8letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

Komplexnost služeb

Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

Poradíme s výběrem

Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

Máte zájem o fleetové služby? Obraťte se na nás, rádi vám vyjdeme vstříc