Prodej náhradních dílů pro vozy Citroën a Suzuki

Prodej náhradních dílů pro vozy Citroën a Suzuki

Regina, a.s. je autorizovaným dealerstvím náhradních dílů, předepsaných a doporučených olejů, doplňků a příslušenství pro značky Citroën a Suzuki. Díky tomu vám zajistíme kompletní sortiment originálních náhradních dílů a doplňků pro osobní i užitkové vozy těchto značek.

tel.: 495 845 311

Proč náhradní díly od nás

AUTORIZOVANÉ DEALERSTVÍ

SERVIS VÁM POMŮŽE

NABÍZÍME ŘADU AKCÍ A SLEV

RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM

Otevírací doba prodejny

Provozní doba prodejny náhradních dílů a příslušenství:

 • PO - PÁ: 7:30 - 17:30
 • SO: zavřeno

Jaké produkty máme v nabídce

Ať už se jedná o tažná zařízení, nosiče, vany do zavazadlového prostoru, ochranné prvky nebo střešní boxy. Všechny produkty, které u nás pořídíte, odpovídají nejvyššímu možnému standardu. Ať jde o tloušťku použitého materiálu a nebo jeho kvalitu.

Poptat produkt

Nové i repasované náhradní díly

Díky široké nabídce náhradních dílů vám zároveň umíme velmi rychle pomoci v případě poruchy. Seženete u nás jak originální náhradní díly nové tak i repasované v nejvyšší kvalitě. Pro vozy starší 5 let zároveň nabízíme řadu Eurorepar. I v případě, že si u nás koupíte výrobek z této edice, můžete se spolehnout na to, že bude odpovídat standardům. Samozřejmě můžete počítat i s plnou zárukou.

S výběrem náhradních dílů i příslušenství vám kdykoliv rádi pomůžeme. Nemusíte tak mít obavy, že některé z dílů nebudou sedět nebo že vyberete díl, který nebude odpovídat technickým požadavkům vašeho vozidla.

Autorizovaný servis vám pomůže

K nabídce náhradních dílů a příslušenství poskytujeme autorizovaný servis. V případě, že si u nás nějaký díl objednáte, můžete rovnou využít i služeb našich profesionálních techniků a mechaniků, kteří vám vše rádi opraví nebo nainstalují. Pokud například chcete namontovat parkovací senzory nebo potřebujete vyměnit klíčky, u nás vše vyřešíte bez starostí a na jednom místě.

V průběhu roku nabízíme řadu akcí na různé příslušenství a díly. Stačí, když budete pravidelně sledovat novinky a všechno se dozvíte.

  Náhradní díly Citroën

  Nabízíme kompletní sortiment originálních a repasovaných náhradních dílů značky Citroën. Díky tomu vám dokážeme v případě poškození nebo opotřebení konkrétního dílu dodat náhradu v nekompromisní kvalitě.

  Náhradní díly Suzuki

  Originální náhradní díly Suzuki jsou zárukou nejvyšší možné kvality. Díky tomu, že jsme autorizovaným dealerstvím, ručíme za to, že u nás přesně tu kvalitu bez kompromisů dostanete. Zároveň vám také zajistíme nejširší nabídku dílů.

  Proč služby od Regina, a.s.

  Zkušenosti

  S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

  Záruka na vozidla

  Poskytujeme 5 - 8letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

  Komplexnost služeb

  Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

  Poradíme s výběrem

  Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

  Chcete se nás na něco zeptat a nebo chcete poptat produkt? Napište nám, rádi vám odpovíme a poradíme