Přehled modelů vozidel značky Piaggio

Piaggio Porter NP6 je italské užitkové vozidlo, které má v DNA pohyb v úzkých městských uličkách, ale neztratí se ani v industriálních areálech nebo na křivolakých nezpevněných cestách například na vinicích či v městských parcích.

Základní parametry vozidel Piaggio NP6

Podvozek má nosnost až 1,6 tuny (platí pro dvojmontáž), šířka kabiny je 1640 mm a poloměr otáčení je v závislosti na variantě podvozku 11,4 m až 13,4 m. O pohon vozu Piaggio Porter NP6 se stará atmosférický, nepřímovstřikový motor s rozvody řešenými řetězem. Palivem je benzín v kombinaci s LPG. Optimální průběh točivého momentu zaručuje variabilní časování sacích i výfukových ventilů.

Ceník ke stažení

Piaggio Porter NP6 při práci

Piaggio Porter NP6: podvozek

Podvozek Piaggio

Jedná se o univerzální základnu, na které lze realizovat různé nástavby. Od nejrůznějších skříňových, přes nosič kontejnerů, až po zdvihací plošiny.

Valník Piaggio

Vyniká v převozu nákladu, paletovaných stavebních materiálů, podle varianty rozvoru a velikosti ložné plochy pojme 2-4 palety. Pevná plošina má sklopné čelo i bočnice, což usnadňuje nakládku i vykládku.

Piaggio Porter NP6: valník

Piaggio Porter NP6: sklápěč

Sklápěč Piaggio

Sklápěcí nástavba je skvělá na převoz sypkých materiálů, uplatnění najde hlavně u stavebních firem. Maximální úhel sklon plošiny je 45 stupňů a opět se dají sklopit krom čela i bočnice. Je to nejuniverzálnější řešení pro široké spektrum úkolů.

Proč služby od Regina, a.s.

Zkušenosti

S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

Záruka na vozidla

Poskytujeme 5 - 8letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

Komplexnost služeb

Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

Poradíme s výběrem

Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme