Citroën C5 Aircrosskomfortní a variabilní SUV

Citroën C5 Aircrosskomfortní a variabilní SUV

CITROËN C5 Aircross se ihned po svém uvedení stává synonymem komfortu, prostornosti a všestrannosti. Nyní přichází ve své inovované verzi, která ještě více umocňuje jeho osobitost a odlišuje ho od konkurence. Je k dispozici s plug-in hybridním pohonem nebo se spalovacím motorem.

MODERNÍ A DYNAMICKÝ STYL

Nový CITROËN C5 Aircross je nyní ještě osobitější a dynamičtější. Díky modernizaci je mnohem stylovější a při jízdě působí velmi elegantně. V inovovaném interiéru nacházíme příjemné barvy a velmi kvalitní použité materiály. Celek navozuje dojem většího prostoru a přispívá k vyššímu komfortu cestování.

 

CESTOVNÍ KOMFORT

CITROËN C5 Aircross se vyznačuje prostorným interiérem, všestranností a vysokou úrovní komfortu, která nemá v segmentu kompaktních SUV konkurenci. Vychází z programu Citroën Advanced Comfort®, jenž nachází inspiraci v odborných znalostech značky a jejích inovacích.

 

 

Ë-KOMFORT PLUG-IN HYBRIDU

Nový CITROËN C5 Aircross získává na prestiži a přichází s řadou designových inovací: příď, zadní světelný podpis, kola, barvy a použité materiály, 10" dotykový displej, středová konzola atd.

Nabízí nepřekonatelný zážitek z pohodlného cestování díky asistenčním systémům řízení a nejnovější generaci služeb konektivity.

 

 

 

CITROËN CARE

TECHNOLOGIE POSLEDNÍ GENERACE

Nový CITROËN C5 Aircross nabízí nejnovější generaci asistenčních systémů řízení a technologií konektivity. Vaše cestování se díky nim změní v pozitivní zážitek plný relaxace. Plug-in hybridní verze SUV C5 Aircross nabízí ještě větší cestovní komfort.

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

 

My Citroën assist

Bezplatné tísňové volání a asistenční služba zajišťuje v případě potřeby vyslání vhodné pomoci.

 

My Citroën drive

Navigační systém poskytuje informace o dopravě, poloze čerpacích stanic a parkovišť, cenách pohonných hmot...

 

My Citroën play

Služba je kompatibilní s Android Auto a Apple CarPlay™ a duplikuje kompatibilní aplikace z vašeho chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu.

 

 

Chcete více informací k vozu Citroën SUV C5 Aircross

Pokračujte na webové stránky výrobce Citroën a prozkoumejte bližší informace o vozidle Citroën SUV C5 Aircross.

Máte zájem o testovací jízdu a nebo chcete cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit