Prodej vozů Citroën v Hradci Králové

Katalog osobní vozy

Na této stránce naleznete veškeré modely osobních vozů značky Citroën. Nabídka nemusí být shodná s našimi skladovými vozy.

 

tel.: 495 845 301

Katalog užitkové vozy

Na této stránce naleznete veškeré modely užitkových vozů značky Citroën. Nabídka nemusí být shodná s našimi skladovými vozy.

Citroën Užitkové vozy

Jako profesionálové poskytující svým klientům ty nejlepší služby nabízíme vozy, které vás nenechají ve štychu. A proto jsme tu my. V rámci prodeje užitkových vozů vám nabízíme možnost vybrat a vybavit si ideální vůz na míru vašemu podnikání.

Skladové vozy

Hledáte auto, které budete mít ihned k dispozici? Pak je tu pro vás naše nabídka skladových vozů značky Citroën.

Předváděcí vozy

Zamilovali jste se do některého z modelů značky Citroën, ale na zbrusu nový vůz nemáte dostatek financí? Nezoufejte, máme pro vás to pravé řešení.

Konfigurátor Citroën

Přáli byste si vůz, který bude přesně odpovídat vašim představám? Takový, u kterého si budete moci sami zvolit, jakou výbavu a vlastnosti bude mít. Pak jste tu správně. Všechny modely Citroën si můžete nakonfigurovat tak, jak si přejete.

Ojeté vozy

Kromě nových a předváděcích aut Citroën nabízíme k prodeji i vozy ojeté. Protože tato služba není naší hlavní činností, můžeme si dovolit zařadit do nabídky pouze auta, kterým opravdu věříme.

Testovací jízdy

Chtěli byste si vybrané auto před koupí pořádně osahat, posadit se do něj a otestovat si jeho jízdní umění na vlastní kůži? Pak tu právě pro vás máme možnost předváděcích jízd.

Financování

Našim klientům nabízíme také možnost financování vozů Citroën. Nejčastější volbou je financování prostřednictvím spotřebitelského úvěru. A to jak pro soukromé osoby, tak i pro OSVČ a právnické osoby.

Proč služby od Regina, a.s.

Zkušenosti

S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

Záruka na vozidla

Poskytujeme 5 - 8letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

Komplexnost služeb

Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

Poradíme s výběrem

Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme