Citroën C3 Osobitý městský vůz

Citroën C3 Osobitý městský vůz

Objevte CITROËN C3, všestranný a velmi pohodlný městský vůz s výrazným stylem. 97 možných kombinací exteriérových prvků přizpůsobení zajistí vaší C3 naprostou originalitu.

JEDINEČNÝ VZHLED

CITROËN C3 kombinuje elegantní siluetu s robustností a dynamikou. Vysoká horizontální kapota a velká kola navozují dojem vyšší bezpečnosti. Ochranné prvky Airbump® chrání karoserii a zároveň zvýrazňují jedinečný styl vozu.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

 

Nová sedadla advanced comfort®

CITROËN C3 je navržen v souladu s programem Citroën Advanced Comfort®. Pro ještě příjemnější cestování je tento městský vůz vybaven širokými a velmi pohodlnými sedadly Advanced Comfort

 

 

CITROËN CARE

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Pro větší bezpečnost a pohodlnější cestování je CITROËN C3 vybaven ergonomickými ovladači a řadou intuitivních technologií. Oproti svému předchůdci se vyznačuje inovacemi v oblasti konektivity a disponuje 12 asistenčními systémy řízení, které oceníte v každodenním provozu.

 

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

 

Citroën connect assist

Asistence & SOS, dvě bezplatné služby tísňového volání a místní asistenční služby, které vám zajistí vyšší bezpečnost a jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Citroën connect nav

Dopravní situace nebo počasí v dané lokalitě… Citroën Connect Nav usnadní cestování díky propojení všech navigačních služeb.

Citroën connect play

Jezděte bezpečněji díky funkci Mirror Screen. Přímo na centrálním dotykovém displeji nové C3 máte přístup ke kompatibilním aplikacím a funkcím svého chytrého telefonu

Až 97 kombinací přizpůsobení odstínů karoserie

Máte-li rádi barvy, CITROËN C3 je pro Vás jasnou volbou. Městský vůz nabízí jedinečnou možnost přizpůsobení díky 97 možným kombinacím jednotlivých prvků! 3 střešní polepy, 3 provedení interiéru a nová kola zajisté vozu spolu se specifickými dekory naprostou jedinečnost.

Navrhněte si Citroën C3, který se k vám bude hodit!

Hatchback nejen do města

Tvar a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjejí směrem k větší dynamice, vůz získal přirozenou sílu. Propracované tvary podtržené novými grafickými prvky se inspirovaly od vozů SUV.

  • Délka: 3 996 mm
  • Šířka: 1 749 mm
  • Výška: 1 474 mm
  • Objem kufru: 300 / 922 l

Citroën C3 - hatchback nejen do města

Chcete více informací k vozu Citroën C3?

Pokračujte na webové stránky výrobce Citroën a prozkoumejte bližší informace o vozidle Citroën C3.

Ke stažení

Máte zájem o testovací jízdu a nebo chcete cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit