Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross

Překročte hranice.

Život přináší s každým dnem nové výzvy. Buď jste připraveni jim čelit, nebo jen pozorujete, co se okolo Vás děje. Se Suzuki S-CROSS je volba jasná. Výrazným, sebevědomým vzhledem SUV a inteligentními bezpečnostními systémy to teprve začíná. Dovnitř hravě naložíte celou svou rodinu nebo přátele a sportovní vybavení k tomu. A chytrý pohon všech kol AllGrip Select Vám dodá jistotu za všech okolností. Neobávejte se toho, co přijde. Buďte připraveni překročit hranice.

CENÍK, VÝBAVA A SPECIFIKACE

Skvělý design a chuť užívat si života

Často se říká, že nemáme dát na první dojem. S-CROSS ale už na první pohled odhalí svůj pravý charakter. Okamžitě poznáte, že to je robustní a schopné SUV. Sebevědomá maska chladiče přitahuje pozornost a láká k dobrodružství. Když se ale zaměříte na detaily, zjistíte, že styl a elegance jsou S-CROSSU také vlastní.

 

EXTERIÉR

Nezaměnitelný styl SUV

Vzbudit silný první dojem je důležité. Ale dokázat zapůsobit napořád, to je to, co rozhoduje. Rozdíl je v detailech. Čím déle se díváte, tím ho máte raději. To je podstata S-CROSSU.

LED přední
a zadní světla

Světla s čirými kryty mají čistý vzhled a dynamické tvary. Přední světlomety a zadní světla jsou vybaveny třemi obrysovými LED svítilnami. Přední obrysová světla fungují také jako světla pro denní svícení.

 

 

Stylová maska chladiče

Působivá mřížka chladiče s leskle černým povrchem a chromovanou lištou S-CROSS ještě více odlišuje od ostatních a podtrhuje jeho nezaměnitelný vzhled a sebevědomý postoj.

Ochranné prvky karoserie

Hranaté lemy blatníků nad předními i zadními koly podporují drsný vnější vzhled. Výrazné ozdobné prvky ve stříbrné barvě na předním a zadním nárazníku přispívají k jasně vyhraněnému charakteru vozu.

 

 

Střešní ližiny

Ližiny z eloxovaného hliníku ve stříbrné barvě jsou zrovna tak funkčním doplňkem jako esteticky zajímavým detailem, navíc aerodynamicky tvarovaným.

 

INTERIÉR

Prostor k užívání si

Stejně jako zvenčí i uvnitř je S-CROSS velké SUV. Prostorná kabina je díky velkému čelnímu sklu a skvělé boční viditelnosti prosvětlená a nabízí výborný výhled ven. Podívejte se, co čeká uvnitř.

Prostorný interiér

Dostatek místa v přední i zadní části kabiny láká nastoupit, pohodlně se usadit a užít si jízdu.

Čalounění sedadel

Elegantní a ergonomicky tvarovaná sedadla v kombinaci pravé kůže na bocích a syntetické kůže se vzorem uprostřed.

 

Látková sedadla jsou kvalitně prošívaná a neméně elegantní a pohodlná než ta kožená.

Vyhřívaná přední sedadla

Dvoustupňové vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce zvyšuje komfort na cestách. Výdechy topení zahřejí cestující na zadních sedadlech.

Panoramatické střešní okno

Prosklené střešní okno se skládá ze dvou dílů, které se důmyslně zasouvají nad sebe. Do celého interiéru tak přináší nejen světlo, ale i čerstvý vzduch.

 

 

Nastavitelný sklon zadních opěradel

Opěradla zadních sedadel jsou rozdělena na dvě části, u každé z nich lze nastavit sklon do jedné ze dvou poloh a tím buď zvýšit komfort pro cestující, nebo zvětšit zavazadlový prostor.

Automatická dvouzónová klimatizace

Díky dvouzónové klimatizaci si mohou řidič a spolujezdec každý zvlášť nastavit teplotu podle vlastního přání.

Spojení s okolním světem

Vyrazit za dobrodružstvím neznamená odříznout se od okolního světa. S-CROSS nabízí širokou škálu technologií pro využití moderních komunikačních prostředků.

Audio

Audiosystém je vybaven nejnovějšími digitálními funkcemi, jako je Apple CarPlay®, Android Auto™, Bluetooth® hands-free telefonování a systém rozpoznávání hlasu. Mezi standardní výbavu patří také rádio, přehrávání hudby a filmů z USB nebo iPodu a přehrávání hudby přes Bluetooth®. Pro Váš ještě lepší soulad s vozem lze zobrazit informace, jako například spotřebu paliva, dojezdovou vzdálenost, ukazatel toku hybridní energie, různá varování, obraz ze zadní parkovací kamery nebo 360° kamery. Výbavy Comfort a Premium zahrnují 7palcový WVGA displej, zatímco výbava Elegance má 9palcový HD displej s vestavěnou navigací, která podporuje rozpoznávání hlasu.

9palcový displej (výbava Elegance)

7palcový displej (výbavy Comfort a Premium)

Připojení chytrého telefonu

Apple CarPlay

Android Auto™

Apple CarPlay* Vám umožní bezdrátově (pouze výbava Elegance) nebo přes USB připojit Váš iPhone pro volání, přístup k Vaší hudbě, přijímání a odesílání zpráv nebo zadávání pokynů hlasem pomocí hlasové asistentky Siri či přes dotykový displej.

* Apple CarPlay je dostupný v zemích uvedených na následujícím odkazu: http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay.
* Pro více informací včetně kompatibility Vašeho modelu iPhone s rozhraním Apple CarPlay se podívejte na http://www.apple.com/ios/carplay/.
* Apple, Apple CarPlay a iPhone jsou ochranné známky Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích.

Android Auto™ je jednoduchý a bezpečný způsob používání Vašeho telefonu ve voze. Zobrazte si všechny své oblíbené mapy, aplikace a zprávy na obrazovce svého vozu.*


* Android Auto™ je dostupný v zemích uvedených na následujícím odkazu: https://www.android.com/auto/.
* Požaduje aplikaci Android Auto na Google Play. Většina telefonů se systémem Android 6.0 a vyšším podporuje Android Auto™: https://g.co/androidauto/requirements.
* Android a Android Auto™ jsou ochranné známky Google LLC.

Pracujte naplno, bavte se ještě víc

S-CROSS je připraven, abyste si s ním mohli užívat života. Ať jde o každodenní dojíždění, nebo o začátek nové životní etapy, S-CROSS vždy splní to, co od něj očekáváte.

Variabilní zavazadlový prostor

Zadní opěradla dělená v poměru 60 : 40 lze samostatně sklopit a zvětšit zavazadlový prostor tak, jak potřebujete. Variabilní mezipodlaha ještě více rozšíří flexibilitu vozu a umožní převézt větší náklad.

Stropní konzola

Konzola v horní části obsahuje čtecí lampičky a uzavíratelnou schránku na sluneční brýle.

Přihrádka před řadicí pákou

V přihrádce před řadicí pákou najdete USB zásuvku a prostor pro odložení drobností, které potřebujete mít v dosahu.

Zadní loketní opěrka

Výklopná středová loketní opěrka pro zadní řadu sedadel má dva držáky na nápoje.

Přední loketní opěrka

Loketní opěrka mezi předními sedadly je posuvná a ukrývá v sobě uzavíratelnou schránku na drobnosti.

Kapsa na zadní straně opěradla spolujezdce

Do úložné kapsy můžete odložit například mapy, knížky nebo tablet.

V případě zájmu o nový Suzuki S Cross nás neváhejte kontaktovat