Prodej vozů Suzuki v Hradci Králové

Katalog vozů

V této stránce naleznete veškeré modely osobních vozů značky Suzuki. Nabídka nemusí být shodná s našimi skladovými vozy.

Skladové vozy

V našem showroomu Suzuki pro vás máme připravenou nabídku skladových vozů, kde si můžete vybírat z různých modelů a řad. Naši prodejci vám jsou po celou dobu k ruce, připraveni vše vysvětlit a odpovídat na vaše dotazy tak, abyste si zvolili toho pravého společníka pro vaše cesty.

Předváděcí vozy

Předváděcí vozy, které nabízíme k prodeji, mají najeto maximálně 2 500 km a jsou staré nejvýše jeden rok. Vzhledem k tomu, že při každé jejich jízdě byl přítomen náš zkušený prodejce, jsme si jistí, že tyto vozy jsou v bezvadném stavu.

Konfigurátor Suzuki

Vozy Suzuki nabízíme ve třech variantách Comfort, Premium a Elegance. Ke každé z nich je možné vybrat také z široké řady příslušenství.

Ojeté vozy

V naší nabídce občas najdete i ojeté vozy značky Suzuki. Ve většině případů se jedná o vozy, které jsme vykoupili protiúčtem u našich klientů při prodeji nového vozu.

Testovací jízdy

Všem zájemcům o vozy Suzuki nabízíme možnost si vybrané auto před koupí pořádně vyzkoušet. Stačí kontaktovat naše prodejce a domluvit si testovací jízdu.

Financování

Financování vozů Suzuki nabízíme ve spolupráci s ČSOB Leasing, a.s. Díky tomu si můžete platbu rozdělit do několika menších částí a nezatížit tak svůj rozpočet.

Proč služby od Regina, a.s.

Zkušenosti

S prodejem vozů a souvisejícími službami máme zkušenosti od roku 1991

Záruka na vozidla

Poskytujeme 5 - 8letou prodlouženou záruku na vybrané vozy

Komplexnost služeb

Nákup nového vozu vč. pojištění, servis, zapůjčení náhradního vozu, služba STK a emise

Poradíme s výběrem

Rádi vám poradíme s výběrem, máme v týmu odborníky

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme