Citroën Berlingo Van legenda mezi malými dodávkami

Citroën Berlingo Van legenda mezi malými dodávkami

Objevte nový elektromobil CITROËN ë-Berlingo Van i klasické Berlingo Van. Obě verze nabízejí identickou variabilitu a stejný vnitřní prostor i užitečné zatížení.

UŽITKOVÝ VŮZ PRO KAŽDOU PROFESI

Verze driver a worker

CITROËN Berlingo Van se snadno přístupným nákladovým prostorem i kabinou ocení každý podnikatel. Dostupný je ve dvou verzích:

  • Driver: pro živnostníky, majitele obchodů nebo zaměstnance firem, kteří často jezdí na dlouhé vzdálenosti nebo absolvují velké množství rozvozů po městě.
  • Worker: je vhodný zejména pro živnostníky přepravující nářadí a zaměstnance po staveništích.

Zobrazit verze

Elektrický Citroën ë-Berlingo van

Elektrický CITROËN ë-Berlingo Van odpovídá požadavkům současné mobility nejen v nízkoemisních městských zónách, ale i na venkově. Umožní velmi pohodlné cestování, má nižší provozní náklady a je spojen s řadou dalších výhod:

  • Dojezd až 275 km
  • Rychlé dobíjení na 80 % za 30 minut
  • Identické funkce i výbava v porovnání s klasickou verzí se spalovacím motorem
  • Přístup ke službám, které usnadňují jeho každodenní provoz

Charakteristiky elektromobilu

 

 

INSPIROVÁNO PROFESIONÁLY

 

Zacíleno na podnikatele

Potřebujete moderní, robustní a všestranný kompaktní užitkový vůz? CITROËN Berlingo Van je jako stvořený právě pro vás. Přizpůsobí se vašim potřebám a nabízí možnost výběru ze dvou délek: standardní velikost M o délce 4,40 m a prodloužená XL o délce 4,75 m. Je pouze na vás, jaký vůz zvolíte s ohledem na obor své činnosti a aktuální potřeby.

PODNIKATELÉ OCENÍ VARIABILITU

 

Stejný jako vy, nic ho nezastaví

Potřebujete přepravovat předměty delší než 3 metry? Se systémem Moduwork je to možné. Po sklopení krajního sedadla spolujezdce se prodlouží ložná plocha. Následně je možné převážet předměty dlouhé až 3,09 m ve verzi M a 3,44 m ve verzi XL. Máte zájem o 5místnou konfiguraci? Potom je pro vás řešením verze Polokombi. A že je nutné převážet opravdu těžký náklad, třeba 1 t? Žádný problém, maximální užitečné zatížení vozu CITROËN Berlingo Van je více než 900 kg

CESTOVNÍ A PRACOVNÍ KOMFORT

 

100% komfortní kabina

Skutečnou předností vozu Berlingo Van je jeho mimořádně pohodlný a funkční interiér. Zažijte výjimečný cestovní komfort díky dokonalému odhlučnění a bezkonkurenční kvalitě odpružení. Zajisté oceníte vyšší pozici při řízení a velmi komfortní sedadla. Kabina se rovněž může velmi rychle změnit na mobilní kancelář! CITROËN Berlingo Van byl navržen s ohledem na maximální praktičnost.

POHODA ZA VOLANTEM

Maximum technologií

CITROËN Berlingo Van zajistí bezpečnější cestování díky velkému množství praktických asistenčních systémů řízení, jako je například technologie Surround Rear Vision.

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

 

My Citroën assist

Tato bezplatná služba zahrnuje systém tísňového volání a asistenční služby s geolokací. K dispozici je rovněž aplikace MyCITROËN, která vám umožní zůstat ve spojení s vaším vozem CITROËN Berlingo Van.

My Citroën drive

Hlasové ovládání umožňuje spuštění navigace, aniž by bylo nutné odvrátit pozornost od dění před vozem. Využít můžete rovněž aktuálního dopravního zpravodajství v reálném čase nebo najít čerpací stanice v okolí, zjistit ceny pohonných hmot či kapacitu parkovišť.

My Citroën play

Díky funkci Mirror Screen můžete používat kompatibilní aplikace svého chytrého telefonu přímo na 8" dotykovém displeji vozu.

 

Chcete více informací k vozu Citroën Berlingo Van?

Pokračujte na webové stránky výrobce Citroën a prozkoumejte bližší informace o vozidle Citroën Berlingo Van.

Máte zájem o testovací jízdu a nebo chcete cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit