Suzuki Jimny  Připraven ovládnout divočinu

Suzuki Jimny Připraven ovládnout divočinu

Jimny se může vydat tam, kam si ostatní auta netroufnou. Je totiž navržen tak, aby si poradil i s tím nejdrsnějším terénem a nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami. Vydejte se do přírody, nebojte se dobrodružství, objevujte.

CENÍK, VÝBAVA A SPECIFIKACE


Bytelné nárazníky

Hranaté nárazníky zřetelně vystupující ze siluety karoserie a posazené vysoko nad zemí zlepšují průchodnost terénem, zajišťují štědré nájezdové úhly a chrání kola při přejíždění překážek. Černé nelakované díly také brání poškrábání karoserie a chrání lak před odletujícími kamínky.

Automatické rozsvěcování a mlhové světlomety

Kulatý tvar předních světlometů hrdě odkazuje na předchozí generace modelu Jimny. V současné výbavě Vás nepřekvapí přední mlhové světlomety, které zlepšují viditelnost za špatného počasí. Nechybí ani automatické rozsvěcování světel a elektricky nastavitelná vnější zpětná zrcátka.

Praktický žlábek kolem střechy

Nastupujte a vystupujte za všech okolností se suchou hlavou. Okapní žlábek, který zabraňuje stékání vody na boky karoserie, zajistí, že Vám voda ze střechy nenateče do vlasů nebo za krk.

Hranatá kapota

Při jízdě v terénu je důležité mít vždy přehled o tom, kudy jedete. Plochá, téměř čtvercová kapota se zřetelnými rohy je navržena tak, abyste měli dokonalou představu o tom, kde končí karoserie a kudy se můžete v terénu vydat.

Originální příslušenství

Přesně podle Vás

Upravte si Jimnyho podle svého vkusu. Nabídka originálního příslušenství zahrnuje stylové úpravy i praktická vylepšení. Určitě si vyberete to, co potřebujete.

Ochranné prvky pro profesionální použití

Originální příslušenství nabízí dodatečnou ochranu spodní části vozu nebo třeba barevné polepy.

Ochranný kryt předního nárazníku

Ochranné kryty bočních prahů

Ochranný kryt předního a zadního diferenciálu

  

Sada maskáčových polepů a retrolepů Jimny

Zaměřeno na to, co je podstatné

Uvnitř Jimnyho není nic, co by Vás rozptylovalo při řízení. Stylově pojatý černý interiér je decentní a přitom vypadá atraktivně. Všechny ovladače jsou navrženy pro snadnou a jednoduchou obsluhu, kterou hravě zvládnete, i když si nasadíte pracovní rukavice.

Funkční design

Jednoduchý a přímočaře pojatý design palubní desky dělá jen radost. Nestrhává na sebe pozornost křiklavými barvami, každý detail je ale promyšlený a pečlivě zpracovaný, aby Vás podpořil při cestách mimo zpevněné silnice.

Přístroje s permanentním podsvícením

Ve dne nebo v noci, na silnici i v terénu – přístroje jsou stále podsvícené, aby byly snadno čitelné. Jejich funkční design skvěle ladí s účelně pojatým interiérem.

Řízení

Robustní systém řízení dává řidiči dobře pocítit, co se děje pod předními koly, přitom však do volantu nepřenáší velké rázy. Výškové nastavení volantu umožňuje seřídit jeho polohu v rozsahu 35 mm.

Sbalte si vše, co potřebujete mít u sebe

Ať už se proplétáte městskou džunglí, nebo vyrazíte mimo vyjeté cesty, Jimny Vám nabídne štědrý vnitřní prostor a praktické schránky na všechny drobnosti, které si potřebujete vzít s sebou.

Zavazadlový prostor

Vezměte si s sebou všechno potřebné vybavení a buďte připraveni na každou možnost. Dokonale rovná plocha má pravidelný tvar a úhlopříčně zde můžete uložit i dlouhé předměty. Nově je v Jimnym zabudována praktická oddělovací mříž zavazadlového prostoru a páčka pro nouzové otevírání třetích dveří zevnitř. 12V zásuvku v zadní části vozu můžete použít k napájení elektrických zařízení za jízdy nebo při práci za autem.

Přihrádky a pohodlí

Mějte všechno na dosah ruky. Do úložných prostorů si můžete odložit všechno možné, od telefonu po lahve s pitím. USB zásuvka a 12V zásuvka vpředu poslouží k dobíjení telefonu a dalších zařízení. Dalším komfortem jsou hned dvě věci, a to vyhřívaná sedadla a elektrické ovládání oken.

Vylepšené funkce i styl

Přidejte pár atraktivních doplňků (vyobrazeno na vozidle) a můžete si radost z volného pohybu užívat ještě intenzivněji.

  • Střešní koš
  • Střešní nosič
  • Deflektory proti větru a dešti
  • Přední a zadní lapače nečistot (černé)

 

Síla pro Vaše nevšední cesty

Když řídíte Jimnyho a opouštíte asfaltový svět, to je opravdový pocit svobody. Jimny Vám umožní překonat mnoho překážek vždy s dostatečnou zásobou newtonmetrů a bezkonkurenční kombinací výkonu a průchodnosti terénem.

Motor 1,5 l

Jimny má síly vždycky dost. Jeho robustní atmosférický čtyřválcový motor o objemu 1,5 litru poskytuje vysoký točivý moment napříč širokým spektrem otáček. Protože je malý a lehký, dosahuje také nízké spotřeby paliva. Je spojen s pětistupňovou manuální převodovkou.

 

Elektronická uzávěrka diferenciálu (BLSD)

Projet blátem nebo sněhem nebylo nikdy snadnější. Pokud se na kluzkém povrchu začne protáčet některé z kol, automatické zásahy systému ESP zajistí, aby se síla od motoru dostala na ta kola, která Vás mohou táhnout dál. Díky přibrzďování protáčejících se kol Jimny snadno zvládne i ty nejnáročnější podmínky.

Chcete více informací k vozu SuzukiJimny?

Pokračujte na webové stránky výrobce Suzuki a prozkoumejte bližší informace o vozidle Suzuki Jimny?

Máte zájem o testovací jízdu a nebo chcete cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit