Jumpy Multispace

Jumpy Multispace

Exteriér a prostor

Jumpy Multispace

Citroen Jumpy v úpravě Multispace zasahuje do kategorie MPV a pojme do sebe devět cestujících při zachování využitelnosti nákladních prostor dosahujících objemu 553 litrů. Moderní a robustní předek verze Multispace je vylepšen o novou čelní stranu rozšířenou chromovanou masku chladiče. Ta je ozdobena novým logem dosahujícím až na úroveň světlometů. Stylizované šípy najdeme i na zadních dveřích. Standardně jsou dodávaná hliníková kola. Za povšimnutí také stojí upravené kryty podvozku pro snížení aerodynamického odporu a spotřeby. V paletě odstínů karosérie se objevuje nová hnědá barva „Hickory“. Podle stupňů výbavy má vůz jedny nebo dvoje posuvné boční dveře. Zatmavená skla jsou u zadních oken a u pátých dveří s paketem zahrnujícím odstín nárazníků.

Motor, převody a emise

Automatická šestistupňová převodovka vystihuje poslání pohodlného a multifunkčního vozu. Je spojená s motorem HDi 160 a ovládá se páčkou zabudovanou do palubní desky. Ve verzi s ruční převodovkou jsou k dispozici motory HDi 95, HDi 125

a HDi 160. Podle přání je možné vůz osadit motorem HDI 160 s automatickou šestistupňovou převodovkou ovládanou pákou z palubní desky pro ideální ergonomii. Vůz prošel ve všech verzích výbavy úpravami, aby se dosáhlo ještě většího snížení emisí. V nabídce jsou aerodynamické kryty pod karoserií a „Volt-control“, zařízení, které umožňuje optimální řízení nabití baterie pomocí alternátoru.

Jízdní vlastnosti a ochrana

Odpružení vozu je optimalizováno tak, že vůz získal stálou jízdní stabilitu a díky přesnému řízení i dokonalou ovladatelnost. Jumpy je sériově vybaven systémy ABSEBA (brzdový asistent pro kritické situace). Za příplatek je možno doplnit i stabilizační systém ESP. Pro maximální účinek jsou bezpečnostní pásy vpředu vybaveny pyrotechnickými předpínači a omezovači tahu. Zadní boční sedadla ve 2. a 3. řadě disponují úchyty Isofix, a mohou se na ně proto bezpečně upevňovat dětské sedačky. Celkem lze dodat až šest airbagů, přičemž airbag řidiče a airbag spolujezdce (podle úrovně výbavy) jsou standardními prvky. Boční a hlavové airbagy jsou k dispozici za příplatek.

Výbava Jumpy Multispace

Designový facelift vozu byl využit pochopitelně i k vylepšení výbavy. V různých verzích najdete tempomat a omezovač rychlosti, zadní parkovací asistent. Nejvyšší úroveň výbavy může doplnit nová příplatková výbava Direct Access. U této nové konfigurace 7/8 míst bylo zrušeno pravé boční sedadlo v 2. řadě, aby se uvolnil přístup k místům ve 3. řadě. Přechodovou zónu kryje zvláštní snímatelný koberec. Automatická dvouokruhová klimatizace je krokem pro zvýšení komfortu i cestujícím na zadních sedadlech. Systém zajišťuje jemné a rovnoměrné rozvádění vzduchu do zadní části vozu. Jumpy Multispace nabízí za příplatek automatickou signalizaci podhuštění se zobrazením příslušné pneumatiky a systém Grip Control, což je pokročilý protiprokluzový systém. Ten reaguje dle dané situace a optimalizuje pohyblivost vozu. Řidič může ovladačem na palubní desce nalevo od volantu zvolit mezi 4 režimy podle podmínek sjízdnosti, v nichž se pohybuje (normální, terén, sníh nebo písek). Toto zařízení je napojeno na asistenta pro rozjezd do svahu.


Kontaktujte nás

Regina, a.s.
Bratří Štefanů 492
500 03 Hradec Králové

servis@autoregina.cz
servis: +420 495 845 309
prodej ND: +420 495 845 311

Prodej Citroën:
prodej.citroen@autoregina.cz
+420 495 845 301
+420 495 845 302

Prodej Suzuki:
+420 495 845 304

prodej.suzuki@autoregina.cz

Otevírací doba

Pondělí – pátek 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 13:00
Neděle zavřeno